fbpx

Aktualności

Korzyści z wdrożenia systemu NetSuite

Przedstawiamy 5 głównych korzyści z wdrożenia systemu NetSuite. Zobacz, na co poza TCO warto zwrócić uwagę i jakie przewagi daje rozwiązanie NetSuite.

Metodyka NetSuite zapewnia sukces wdrożenia

Metodyka NetSuite, SuiteSuccess, zapewnia sukces wdrożenia i szybkie przejście od zera do chmury. Poznaj korzyści dla użytkowników.

NetSuite ERP – wartość prawdziwej platformy chmurowej

NetSuite jako lider rozwiązań chmurowych, dba o to, by dostarczać prawdziwą platformę chmurową. Dodatkowo cały czas pracuje nad tym, aby oferować klientom zintegrowany pakiet rozwiązań. W przypadku całkowitego kosztu posiadania (TCO) oszczędności z NetSuite mogą wynosić od 20 do nawet 50 procent.

Rozwiązanie NetSuite wśród liderów na rynku ERP.

Rozwiązania firmy Oracle, w tym NetSuite zostały docenione przez wiodącą firmę badawczo-doradczą Gartner.

NetSuite ERP – wiemy jak sprawnie wdrażać system!

Poznaliśmy najlepsze i sprawdzone wzorce wdrożeniowe tzw. leading practices. Dzięki rozwiązaniom opartym o system chmurowy możemy w krótkim czasie uzyskać pożądane efekty.

Klocki Lego i roboty zachęcają do pracy w IT Vision

Gdzie szukać pracy? Jaką branżę wybrać? Jak napisać dobre CV? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskali uczestnicy 17. Targów Pracy zorganizowanych przez UEK.

IT Vision partnerem NetSuite – lidera wśród dostawców ERP

IT Vision zostało pierwszym i jedynym partnerem o statusie ASP (authorized service provider) w Polsce firmy Oracle. Dzięki temu od października rozwiązania NetSuite staną się łatwo dostępne.