fbpx

Dlaczego NetSuite?

NetSuite został wyróżniony nagrodą klientów Gartner Peer Insights 2020 w zakresie ERP zorientowanego na usługi profesjonalne.

Nagroda jest oparta na opiniach klientów z użytkowania systemów ERP. Bierze pod uwagę integrację i proces wdrażania systemu a także usługi, wsparcie oraz możliwości produktu.

„NetSuite jest jednym z tych (systemów), które zasługują na najwyższą pozycję na rynku”, napisał jeden ze respondentów. „Podstawowa funkcjonalność i najwyższy poziom w spełnianiu wymagań firmy. Łatwy w użyciu. Pozwala nam wykonywać wiele zadań za pomocą jednego programu. I jest dość szybki ”.
Źródło: netsuite.com

USŁUGI PROFESJONALNE – WSPIERAJ SWOJĄ FIRMĘ OD POCZĄTKU DO KOŃCA

NetSuite pomoże Ci oszczędzić zasoby, które wykorzystujesz do obsługi obecnych systemów. System automatyzuje kluczowe aspekty działalności biznesowej i poprawia widoczność procesu decyzyjnego. Ponadto rozwiązania umożliwia optymalizację zasobów w celu zwiększenia zysków.

ZAAWANSOWANE ZARZĄDZANIE ZASOBAMI, ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I KOSZTY PROJEKTÓW

Skorzystaj ze wszystkich narzędzi potrzebnych do wykorzystania zasobów, zarządzania projektami i dostarczania klientom wysokiej jakości usług.

MOŻLIWOŚCI ZARZĄDZANIA FINANSAMI, KTÓRE PRZEWYŻSZAJĄ MOŻLIWOŚCIAMI TRADYCYJNE ROZWIĄZANIA

Kompleksowe funkcje zarządzania finansami można łatwo zintegrować z realizacją projektów, sprzedażą i innymi procesami back-office, w tym rozpoznawaniem przychodów oraz funkcjami automatycznego rozliczania i przedłużania umów

CRM

Automatyzacja sił sprzedażowych, marketingu i usług wsparcia klienta są powiązane z systemami finansowania zaplecza i realizacji projektów. Dzięki temu zapewniają profesjonalnym usługom i zespołom finansowym wgląd w oferty już w przygotowaniu i w warunki umowy.

DOSTĘP W TRAKCIE

Ponieważ rozwiązania NetSuite działają w chmurze, specjaliści z zakresu usług mogą korzystać z dostępu online i mobilnego, gdzie i kiedy chcą.

WYKLUCZ KOSZTY KONSERWACJI SPRZĘTU I KOSZTY ULEPSZENIA

Model subskrypcji w chmurze NetSuite zapewnia usługi swojego działo IT. Dzięki temu obniżasz koszty oraz zyskujesz dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Najnowsze ulepszenia oprogramowania są stosowane automatycznie, a dostosowania są przenoszone z każdą aktualizacją.

NetSuite to kompleksowe rozwiązanie

NetSuite usługi profesjonalne

NetSuite zapewnia kompleksowe rozwiązanie do planowania zasobów, które obsługuje całą działalność przedsiębiorstwa. Od zarządzania relacjami z klientem (CRM) i automatyzacji usług profesjonalnych, po księgowość i planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP). NetSuite obsługuje także pełny cykl: od oferty do faktury za pomocą oprogramowania jako usługi (SaaS).

System NetSuite został zaprojektowany tak, aby obsługiwać każdy aspekt cyklu zarządzania usługami łatwo i intuicyjnie. Zbudowany w chmurze system umożliwia dostęp do informacji i podejmowanie świadomych decyzji za pomocą prostego połączenia z Internetem z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Ponadto NetSuite pomaga szybciej kończyć projekty, generować faktury dokładnie i wydajnie oraz skracać cykle. Dzięki temu usprawnia przepływy pieniężne i poprawia kontrolę finansową, w tym kontrolę należności.

Usługi profesjonalne – pełny wgląd i kontrola biznesu

NetSuite daje pełny wgląd i kontrolę nad całym biznesem. Wszystko w czasie rzeczywistym, od momentu zidentyfikowania nowej możliwości, aż do realizacji projektu, fakturowania i rozpoznawania przychodów. System jednocześnie eliminuje podwójne koszty wejścia i koszty zarządzania systemami oraz integracją. NetSuite umożliwia także organizację usług mobilnych dzięki łatwemu dostępowi do systemu.

Prowadzisz globalny biznes usługowy?

NetSuite umożliwia globalne zarządzanie przedsiębiorstwem i konsolidację finansową w czasie rzeczywistym dla operacji międzynarodowych i jednostek zależnych. Za pomocą rozwiązania możesz zarządzać między innymi: wieloma filiami, jednostkami biznesowymi, osobami prawnymi, globalnymi pulami zasobów, stawkami rozliczeniowymi w dowolnej walucie, przepisami podatkowymi, wymogami dotyczącymi raportowania – wszystko z jednego systemu.

Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu wspierania organizacji usługowych wszystkich specjalizacji i rozmiarów, NetSuite rozumie wyjątkowe wymagania prowadzenia działalności usługowej.

Usługi profesjonalne – kluczowe korzyści z zastosowania NetSuite:

Usługi profesjonalne NetSuite
 • Szybsze zakończenie projektu, lepsze wykorzystanie zasobów, dokładniejsze i wydajniejsze fakturowanie.
 • Zwiększona widoczność kondycji firmy. Prognozy, zasoby, projekty i kluczowe wskaźniki wydajności.
 • Wsparcie zespołów serwisowych i zapewnienie wydajności dzięki dostępowi do systemu na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie.
 • Globalne zarządzanie przedsiębiorstwem i konsolidacja finansowa w czasie rzeczywistym.
 • Ułatwione zarządzanie usługami w systemie.
 • Zarządzanie oparte na rolach. NetSuite może obsługiwać nieograniczoną liczbę ról użytkowników, od przedstawicieli handlowych po kierowników projektów, konsultantów, kontrolerów i innych. Przypisane role określają dostęp użytkownika do funkcjonalności systemu.
 • Spersonalizowane pulpity nawigacyjne. Pulpit nawigacyjny NetSuite pokazuje ważne, przydatne informacje. Szeroka gama treści, takich jak mierniki KPI i karty wyników, listy, raporty i wykresy mogą być zawarte w pulpicie.
 • Intuicyjny interfejs użytkownika. Wyszukiwanie kontekstowe ułatwia znajdowanie klientów, numerów faktur, dostawców i innych danych. Dodatkowo użytkownicy mogą dodać do menu skróty najczęściej używanych przez nich opcji.
 • Kompleksowa biblioteka dokumentów.
 • Pełny widok informacji o kliencie. NetSuite ułatwia przechwytywanie potencjalnych klientów i realizacji projektów klienta. Jest to centralne repozytorium dla wszystkich punktów kontaktu z klientem. System przechwytuje takie informacje, jak aktywność sprzedażowa, zaproszenia do rozpoczęcia projektu i spotkania, zaległe faktury i inne. Gdy zasoby są przypisane do projektu, można łatwo zobaczyć w jednym miejscu jakie zdarzenia miały już miejsce lub sprawdzić aktualny status projektu.

Kluczowe funkcjonalności NetSuite

 • Zarządzanie zasobami i prognozowanie dla pełnego wglądu w wykorzystanie zasobów.
 • Kosztorysowanie projektu, budżetowanie i raportowanie rentowności w celu ustalenia prawdziwych kosztów prowadzenia działalności.
 • Zaawansowana księgowość projektowa.
 • Potężny silnik reguł rozliczeniowych do obsługi złożonych rozliczeń klientów.
 • Wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności i zaawansowane możliwości monitorowania projektu.
 • Wspólne zarządzanie projektami w celu proaktywnego identyfikowania i rozwiązywania problemów.
 • Proste i łatwe zarządzanie kartami czasu pracy, bezpośrednio zintegrowane z zarządzaniem projektami i rozliczeniami.
 • Łatwe i elastyczne zarządzanie wydatkami w celu maksymalizacji dokładności i terminów.
 • Wydajne, intuicyjne, konfigurowalne pulpity nawigacyjne i raportowanie kluczowych wskaźników.