fbpx

NetSuite ERP – wiemy jak sprawnie wdrażać system!

Słowa kluczowe:
cloudNetSuitesystem ERPwiedza
Opublikowano:

Poznaliśmy najlepsze i sprawdzone wzorce wdrożeniowe tzw. leading practices. Dzięki rozwiązaniom opartym o system chmurowy możemy w krótkim czasie uzyskać pożądane efekty.

Wdrożenie systemu ERP często kojarzone jest z wieloma niedogodnościami czy przerwami w pracy. Z NetSuite nie musi tak być! Dzięki szkoleniu z SuiteSucces wiemy jak sprawnie wdrażać NetSuite ERP u naszych klientów.

NetSuite ERP

Podczas 4 dni warsztatów, ćwiczeń i rozmów zgłębialiśmy metodykę SuiteSucess. Poznaliśmy najlepsze i sprawdzone wzorce wdrożeniowe tzw. leading practices. Dzięki rozwiązaniom opartym o system chmurowy możemy w krótkim czasie uzyskać efekty takie jak predefiniowane środowisko, na którym możliwe jest szybkie rozpoczęcie procesu konfiguracji, migracji danych czy właściwej pracy z klientem. Z tego powodu nawet 80% elementów wdrożenia może być „out-of-the-box” (bez customizacji). Poprzez to możemy poświęcić więcej czasu na dopracowanie procesów specyficznych dla klienta.

Podczas szkolenia wiele czasu poświęciliśmy na doskonalenie naszych umiejętności związanych z budowaniem relacji z klientem. Dzięki 4 dniom pracy jesteśmy lepsi w budowaniu wysokiej jakości, klarownej komunikacji z klientami. Poszerzyliśmy także wiedzę z zakresu prowadzenia dokumentacji projektowej, developmentu, nowej instalacji, doboru komponentów składowych oraz zamawiania licencji. Podnieśliśmy również nasze umiejętności związane z zamykaniem projektu i przechodzeniem do fazy wsparcia.

4 dni szkoleń SuiteLife Demo and Delivery były dla nas wspaniałą okazją do nauki. Dzięki temu możemy w jeszcze bardziej kompleksowy i rzetelny sposób wdrażać system NetSuite ERP u naszych klientów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!